NOWOŚCI w Rozumku

Wszyscy mamy chyba dosyć zdalnej nauki i siedzenia przed ekranami komputerów. Ostatnie lata pokazały jak ważne są relacje w grupie. Zdobywanie wiedzy, dobre oceny, świetnie zdane egzaminy są bardzo ważne ale…… nie najważniejsze!!Jedną z najważniejszych aktywności była wspólna praca w … Czytaj więcej »

OFERTA PROGRAMOWA

INFORMACJE O PROGRAMACH W ZAKŁADCE SZKOLENIA Dla dzieci: Przedszkolaki z Rozumkiem Pierwszaki z Rozumkiem Uczymy się bawiąc (klasy II-III) Dla dzieci starszych: Wiem jak się uczyć (klasy IV-VI) Dla młodzieży z klas 7 i 8 oraz liceum: Nauka bez tajemnic … Czytaj więcej »

PRACA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KREATYWNYCH NAUCZYCIELI, PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGÓW. Z WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO. Obecnie prowadzimy nabór do pracy na stanowisko: Trener – Szkoleniowiec (zapewniamy BEZPŁATNE szkolenia) Konsultant Prosimy o wysyłanie CV poprzez zakładkę PRACA

NOWOŚCI

Studium Pamięci ROZUMEK oferuje nowe zajęcia, warsztaty i spotkania indywidualne. W klasach 2-3 zajęcia będą wzbogacone o zabawy i ćwiczenia z elementami języków angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, Nowe zajęcia dla dzieci sześcioletnich rozwijające umiejętności CZYTANIA i PISANIA (małe grupy), Oferujemy … Czytaj więcej »

SZYBKIE CZYTANIE dla DOROSŁYCH

Szanowni Państwo . Zajęcia Szybkiego Czytania rozpoczniemy jak zawsze w październiku. Osoby zainteresowane zajęciami proszę o rezerwację miejsca przez formularz kontaktowy.  Pod koniec września będziemy się z Państwem kontaktować w celu ustalenia grafiku zajęć. Maksymalna ilość uczestników w grupie wynosi … Czytaj więcej »