Studium Pamięci ROZUMEK to podmiot edukacyjny, obejmujący zakresem swojej działalności prowadzenie stacjonarnych zajęć w szkołach i instytucjach kulturalno–oświatowych na terenie całej Polski.

Jesteśmy również prywatnym ośrodkiem psychologiczno-pedagogicznym, świadczącym usługi w zakresie profilaktyki, diagnozy oraz terapii psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

Nasza oferta skierowana jest do rodziców i dzieci doświadczających różnorakich problemów psychicznych i edukacyjnych, objawiających się w codziennym życiu i w relacjach z innymi ludźmi.

Nasze programy zostały stworzone na bazie wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Naszym celem jest propagowanie alternatywnych metod uczenia się, które gwarantują uczniom sprawne funkcjonowanie w szkole.

Nasz zespół szkoleniowy stanowią psycholodzy i pedagodzy – trenerzy technik pamięciowych, których doświadczenie i zaangażowanie gwarantuje wysoki poziom metodyczny i merytoryczny.

 

Studium Pamięci Rozumek założyłyśmy wspólnie:  Aleksandra Duniewicz i Aneta Chuchmacz, obecnie Arabasz w 2007 roku. W 2021 roku z powodu zmian życiowych nasze drogi  się rozeszły. 

Anetko dziękuję Ci za wspólny czas i ogromny wkład pracy w Naszego ROZUMKA. Życzę nowych wyzwań i szczęśliwego życia. Rozumek bez Ciebie na pewno będzie inny, wierzę jednak, że Twój ślad zostanie na zawsze.  Dziękuję za wszystko  Aleksandra